Řekli o nás

Veronika nás vzala na prohlídku Malé Strany, kde je spousta zajímavých atrakcí, které se líbí dospělým, ale i dětem každého věku. Můj čtyřletý syn byl z akce nadšený. Viděl vodníka, Čertovku, starý mlýn, nakrmili jsme labuťě, pohrál si na tajném dětském hřišti, vyfotil se u Lennonovy zdi a jeho nožičky si odpočinuly při hodinové plavbě na Vltavě. Rozhodně doporučujeme!

Zoe a Adámek K. , Rokycany, Česká Republika

Kontaktoval jsem Veroniku kvůli dvoudenní individuální prohlídce. První den jsme měli prohlídku Prahy  a druhý den jsem chtěl do jiného města a zeptal jsem se Veroniky na doporučení. Vzala mne do svého rodného města Lokte a Karlových Varů. 

Prohlídka byla úžasná, Veronika byla flexibilní a vzala mě na všechna místa, o kterých si myslela, že je zajímavé navštívit a která běžný turista, jež není místní, nemá šanci sám najít. Velmi ji doporučuji kvůli její flexibilitě, znalosti anglického jazyka a svého oboru, laskavosti a vášně pro to, co dělá.

André T. Brazílie

Pavla je nejlepší průvodkyně! Měli jsme super prohlídku s velmi vzdělanou průvodkyní, která věděla jak výklad proložit mnoha kuriozitami a shrnout je v zajímavý celodenní výklad. Vzala nás také na krásné vyhlídky s panoramaty Hradu a Malé Strany a nechyběla ani odpočinková plavba s malým občerstvením. Nemohli jsme čekat nic lepšího a s upřímným vděkem ti tímto Pavlo děkujeme!  

Klienti z Itálie, převzato z Trip Advisoru

Dnes jsme měli celodenní túru se Silvou a bylo to velmi pěkné! Lidé už o samotném programu mluvili, takže chci dát všem budoucím klientům na Silvii  doporučení. Byla moc dobrá. Plná vědomostí, nadšení a má velmi příjemnou osobnosti kromě toho, že je to samozřejmě vynikající turistická průvodkyně!

Klienti z USA, převzato z Trip Advisoru

Ahoj Veroniko, loni v červnu jsem se svým manželem a mým synem s tebou absolvovali 6 hodinovou túru  po Praze ve španělštině.

Jsme rodina Uruguayanů, která si tuto prohlídku velmi užila! 

Chtěli jsme ti moc poděkovat za tvou společnost a za to, že jsme strávili krásný den v krásném městě Praze. Děkuji mnohokrát! Cariños. 

Mónica L. , Uruguay

Ahoj Veroniko, píši jen krátký e-mail, abych ti poděkoval za individuální prohlídku Prahy a Kutné Hory při naší nedávné návštěvě České Republiky.  

Celá naše skupina souhlasila s tím, že to byla dobrá zkušenost, mnohem lepší než absolvování skupinových zájezdů. 

Do naplánování a zorganizování našich prohlídek jste jednoznačně vynaložili velké úsilí, a až se vrátíme do Prahy, budeme rozhodně znovu v kontaktu! Díky, Michael.

Michael D. , Velká Británie


Fotogalerie z našich prohlídek

Připojte i svou fotografii z túry! Ta nejlepší  od nás získá každý rok zážitkový dárek v Praze!