Průvodci

Tereza

Tereza je studentkou Mezinárodních teritoriálních studí na Karlově Univerzitě a ve volném čase provádí turisty po Praze, hlídá děti a cestuje do exotických krajů se svým přítelem. Na túře se s ní rozhodně nebudete nudit. Tereza je energická, přátelská a zábavná. A ještě jedno Vám prozradím. Velmi ráda zpívá! 

Silva

Naše průvodkyně Silva je nejen studnice vědomostí a zajímavostí o Praze, ale také máma a tak ví, jak zaujmout děti i dospělé! Se Silvou se rozhodně nudit nebudete a domů půjdete s hlavou plnou nových a zajímavých informací!

Monika

Monča je učitelkou španělštiny, ale nebojte se, na túře se nemusíte hlásit! Monika umí skvěle  podat srozumitelný výklad pro každou věkovou kategorii! 

Pavla

 Na naší průvodkyni Pavlu Vám prozradíme že  má obrovskou trpělivost a provádění je její velká vášeň. Po Praze se prochází i ve volném čase, aby našla nové zajímavosti, které Vám prozradí na túře. Všichni klienti jsou na její túře velmi dobře naladeni. Pavla totiž umí každému zvednout náladu. 

David

Co takhle si trošku zaběhat? Jako první jsme v Čechách přišli s projektem Czech Running Tours a spojili se s Davidem, velkým běžeckým nadšencem a pořádáme i běžecké túry!

David samozřejmě provádí i za chůze, ale běžecké túry jsou prostě jeho srdcovka!