Objevte naše netypické prohlídky Prahy

SKUPINOVÉ PROHLÍDKY

Abychom Vám výběr zjednodušili, vybrali jsme to nejzajímavější z historického centra Prahy, ale zároveň jsme se soustředili na lokace, které se běžně nenavštěvují a vytvořili jsme pro Vás celodenní program, který jsme ještě rozdělili na dvě části. Můžete tedy dopoledne objevovat taje Hradčan, odpoledne se kochat krásou Malé Strany a nebo si zkombinujte dvě prohlídky v jednu a máte program na celý den! Není nad dobrou, nabitou CELODENKU! 

TAJEMNÉ HRADČANY

Hradčany, to není jen Pražský hrad, ale i tajemná zákoutí, o kterých jste možná ješě neslyšeli. Vydejte se s námi po stopách alchymistů, králů i pověstí a pokud vezmete sebou i děti, na konci je možná čeká poklad!

LEGENDÁRNÍ MALÁ STRANA

Malá Strana fascinuje v každém věku. Je romantická, záhadná a překvapivá. Na nudu můžete zapomenout. Uslyšíte legendy, uvidíte Bruncvíka i vodníka a dozvíte se, kam spadl klavír z Chobotniček a kde se natáčeli další zajímavé filmy!

ÚŽASNÁ CELODENKA

A co takhle zabít dvě mouchy jednou ranou a strávit v Praze celý den? Pro nadšence zde máme úžasnou celodenku, kterou si můžou rozdělit i do dvou dnů. Je to kombinace našich dvou nejprodávanějších prohlídek.      A to se vyplatí!

INDIVIDUÁLNÍ PROHLÍDKY 

Pokud jste "individuál" a nebo je vás prostě hodně, tady máme pro Vás tu nejvhodnější variantu! Kontaktujte nás pro více informací! Odkaz na ceník a rezervační formulář najdete na této straně níže. 

MAGICKÉ STARÉ MĚSTO A KARLŮV MOST

Co si vybavíte, když se řekne Staré Město Pražské? Orloj a Staromák? My si vybavíme záhadnou židovskou čtvrť, křivolaké ulice, nejlepší pivnice z celé Prahy, spletité historické podzemí a třeba taky Stínadla! 

VYFOŤ SI PRÁGL

A neříkejte, vy také rádi fotíte?
Ovšem není fotka jako fotka. Udělat si suprovou fotku Prahy neumí každý. Jde o to překonat pohodlnost, přivstat si, najít to správné místečko, nastavit správně clonu, expozici, čas.. Ale nebojte se, náš průvodce Michal Vám poradí řečí, které budete rozumět!

PIVNÍ TÚRA PRO FAJNŠMEKRY

Kde se pivo vaří, tam se dobře daří! Poznejte s námi ty nejlepší Pražské lokály! Od načančaných pivních secesních hospod až po ty největší špeluňky, kam chodil na pivo Hrabal s Havlem.

PRAŽSKÝ VÝKLUS NA VYŠEHRAD

Boříme mýty. Prohlídka Prahy nemusí být jen          pěšky, busem, autem nebo na kole...          Co takhle si trošku zaběhat? A co to spojit s úžasným výhledem a vychutnat si tak ta nádherná pražská panorámata? Pojďte si s námi zaběhat nepřelidněným terénem!

"PRAŽSKÁ KAVÁRNA" NA NOVÉM MĚSTĚ

A co je to "Pražská kavárna"  se dozvíte na naší túře o novodobé historii i o pletichách minulého století. Především Vám však ukážeme nejkrásnější secesní kavárny a túru zakončíme  kávou se sladkou tečkou!

TÚRA "ŠITÁ" NA MÍRU

Nevybrali jste si z nabídky? Máte speciální požadavky na túru, program, případně máte zdravotní či jiná omezení? Individuální prohlídku Vám "ušijeme na míru" Vyplňte kontaktní formulář nebo nám zavolejte a vymyslíme pro Vás perfektní řešení! 

Rezervace individuální prohlídky